Hakkımızda

Hakkımızda

Anadolu Yakası'nda, İstanbul'un merkezinde, 2. ve 3. Köprü'nün bağlantı noktalarının kesişiminde bulunan 20.000 m² üzerine kurulu fidanlığımız, zengin bitki çeşitliliği ve deneyimli ekibimizle doğa dostu projelerinizi hayata geçirmek için size eşsiz bir fırsat sunuyor.

Sektörde geçirdiğimiz 25 yıl, bitki yetiştirme ve peyzaj düzenleme konusundaki uzmanlığımızı güçlendirdi. Bu süre zarfında edindiğimiz tecrübeler, sizlere kaliteli ve estetik projeler sunmamızın temelini oluşturuyor. Her bir bitki, fidanlığımızın özenle kontrol edilen serasında, ziraat mühendislerimiz ve peyzaj mimarlarımızın titiz gözetiminde büyüyor. Gübreleme, ilaçlama ve diğer bakım işlemleri düzenli olarak gerçekleştirilerek, sağlıklı ve dayanıklı bitkiler elde ediyoruz.

Fidanlığımız, sadece yerli değil, aynı zamanda ithal bitki türleri ile de zenginleştirilmiştir. İç ve dış mekan kullanımına uygun yüzlerce çeşit arasından seçim yapabilir, projelerinizi istediğiniz tarzda kişiselleştirebilirsiniz.

Doğru Yerden Doğru Çözümü Elde Edin

Fidanlığımızda yüksek stok adetleri ile her türlü ihtiyacınıza hızlı ve etkili bir şekilde cevap verebilirsiniz. Bitkiden saksıya, dekoratif taşlardan toprağa, sulama malzemelerinden özel dizayn eskitme ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Projelerinizi tek bir kaynaktan çözerek, zamandan ve paradan tasarruf edebilir, aynı zamanda estetik ve kaliteli ürünlerle çevrenizi güzelleştirebilirsiniz.

Ediz Botanik olarak  doğa ile iç içe, kalite ve güveni ön planda tutan bir anlayışla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.  İster küçük bir bahçe düzenlemesi, ister büyük bir peyzaj projesi olsun, biz buradayız.